Czym jest opalanie natryskowe

 

 

Jeśli koniecznie pragniemy, aby nasza skóra stała się pięknie opalona, powinniśmy zdecydować się na jak najzdrowszą metodę, która nie wpłynie na naszą skórę negatywnie. Dlatego też dobrym rozwiązaniem może być opalanie natryskowe od firmy http://www.sunfxpolska.pl , z którego korzysta coraz większa ilość klientek.

 

 

Podstawowe informacje o opalaniu natryskowym

Samo opalanie natryskowe jest po prostu nałożeniem pewnej mgiełki na ciało lub daną część ciała. Odbywa się to właśnie za pomocą specjalnie dostosowanych natrysków, dlatego też nie ma możliwości aplikowania tego samodzielnie w domu, jak w przypadku samoopalacza. Efekt naturalnego opalenia zostaje utrzymany przez około 14 dni, później trzeba powtórzyć próbę.

 

 

Dlaczego warto zastosować opalanie natryskowe?

Wiele osób zwraca uwagę przede wszystkim na następujące zalety opalania natryskowego:

* jest bezpieczniejsze — nie ma tutaj kontaktu z promieniowaniem UV, dlatego znika ryzyko chorób skóry, czy starzenia się. Do tego skóra zostaje pięknie nawilżona i staje się zdrowsza.
* nie kosztuje zbyt wiele — cena często odrobinę przekracza 100 zł, czyli nie jest to bardzo duży koszt w porównaniu do wakacji za granicą,
* nie jest czasochłonne — wiele osób ceni sobie to, że w ciągu 15 minut mogą załatwić sobie piękną i zdrową opaleniznę,
* daje efekt równego opalenia — znika wreszcie problem samoopalaczy, czy opalania na plaży, gdyż preparat rozkładany jest z niezwykłą precyzją i nie dopuszcza do powstania żadnych plam, czy też brzydkich dla oka przebarwień.