Ile kosztuje depilacja laserowa? Kalisz posiada bardzo różne oferty

Istnieją bardzo różne sposoby na pozbycie się owłosienia z różnych partii ciała. Bardzo popularna ostatnio ze względu na swoja dużą skuteczność jest depilacja laserowa. Kalisz i inne miasta podobnej wielkości posiada bardzo wiele miejsc, profesjonalnych gabinetów, w których tak jak i w eden.kalisz.pl/laser można przeprowadzić tego rodzaju zabieg.

Depilacja laserowa w Kaliszu jest bardzo lubiana. Seria takich zabiegów pozwala bowiem na całkowite i trwałe pozbycie się zbędnego owłosienia z każdej partii ciała. Dzięki nim można w przyszłości znacznie oszczędzić na czasie i wysiłku, bo nie ma już potrzeby stosowania innych zabiegów depilujących, takich jak wosk czy krem.

Cena depilacji laserowej w takich miastach jak Kalisz może być bardzo różna i jest uzależniona przede wszystkim od partii ciała, jakiej dotyczy. Jasnym jest, że o wiele droższe będą zabiegi na większe partie ciała, jak np. nogi, a nieco tańsze na pachy. Ponadto cena ta może być uzależniona także od liczby zabiegów, jaka będzie potrzebna do uzyskania pożądanego efektu. W największych miastach można ponadto zauważyć, że ceny w salonach w centrum są dużo wyższe od tych znajdujących się na obrzeżach.

Rodzaj zabiegu – depilacja laserowa (Kalisz-przykłady) Ceny zabiegów depilacji laserowej w Kaliszu
Bikini 200 zł
Nogi (łydki+uda) 400 zł
Łydki 200 zł
Pachy 200 zł
Cała twarz 250 zł
Ramiona 300 zł
Całe ręce 400 zł
Tors 350 zł
Brzuch + klatka piersiowa 650 zł

Powyższe ceny dotyczą pojedynczego zabiegu.