Krioplastyka

Krioplastyka to nic innego jak terapia zimnem. Krioplastyka polecana jest dla osób, które nie mają jędrnej skóry. Oczywiście jest to normalne wraz z wiekiem, ponieważ skóra traci swoją elastyczność. Zmiany kondycji skóry są najbardziej widoczne na twarzy, szyji, brzuchu i ramionach. Do zabiegu wykorzystywane jest urządzenie CRYOLIFT 3.

Zabieg z pomocą tego urządzenia wykonuje się zwykle w połączeniu krioplastyki z luminoterapią. Wówczas efekty są dużo bardziej widoczne. Technologia oparta jest na badaniach, które świadczą o jej skuteczności. Podczas zabiegu skóra dostaje dawkę składników odżywczych, które są wchłaniane głęboko w skórę.

Zabieg sprawia, że skóra staje się odżywiona i ujędrniona. Zabieg ten jest bezinwazyjny, także nie zobaczymy tutaj żadnych igieł. Podczas terapii najpierw skóra zostaje przygotowana na dawkę witamin a później zostają jej te witaminy podane. Poprzez luminoterapię skóra z łatwością przyswaja składniki odżywcze.

Zabieg jest wskazany dla osób, które mają problemy z opadającymi policzkami, sińcami pod oczami, zmarszczkami lub rozstępami. Wówczas ich skóra poprawi się, a po zabiegu praktycznie skóra nie zostanie podrażniona.