Solarium natryskowe – przebieg opalania

 

Opalanie w solarium natryskowym pomału zaczyna utrwalać się w naszej podświadomości. Wszystko dzięki temu, że nasze ciało nie zostaje wystawione na działanie tak groźnego promieniowania UV. Dlatego też http://www.sunfxpolska.pl postanowiła zwrócić uwagę, jak wygląda wizyta w solarium natryskowym.

 

Opalanie natryskowe jest dużo zdrowszą formą posiadania złotej opalenizny.

Opalanie natryskowe jest dużo zdrowszą formą.

Jak przygotować się do opalania natryskowego?

Solarium jest miejscem, które odwiedzamy dość często, aby zyskać piękny koloryt skóry. Jednak, kiedy związane jest ono z rozprowadzeniem po skórze dihydroksyacetonu, zamiast naświetlenia przy użyciu lamp UV, uzyskuje się naturalny kolor oraz zdrową kondycję skóry. Jednak, aby efekt końcowy w pełni nas zadowolił, to musimy się odpowiednio przygotować. W tym celu musimy jeszcze w domu wziąć prysznic i zrobić peeling całego ciała. W ten sposób zostaną usunięte wszystkie kosmetyki z naszej skóry. Trzeba koniecznie osuszyć skórę. Ważne jest też, aby ściągnąć jakąkolwiek biżuterię oraz przygotować bieliznę w postaci stringów, oraz biustonosza.

 

 

Solarium natryskowe — czyli, jak wygląda samo opalanie?

Opalanie natryskowe związane jest z rozprowadzeniem specjalnego spreju po skórze. Zatem słowo solarium służy tylko, jako określenie kabiny, w której się to odbywa. Cały proces trwa około 10 minut. Warto pamiętać, aby zakryć wszystkie dodatkowe miejsca, które nie chcemy opalić (np. tatuaże, które mogą się przyciemnić) za pomocą papierowych ręczników. Solarium natryskowe może posłużyć nam jako miejsce, w którym będzie można równomiernie opalić nawet blizny, przebarwienia, łyse odcinki na głowie, czy piegi. Po opalaniu natryskowym w solarium trzeba koniecznie zrezygnować z kąpieli przez min. 5 godzin. Zaleca się unikać ubrań z bawełny, jedwabiu i nylony.