Suknia ślubna powinna być dopasowana do Ciebie

 

Gdy oglądasz zdjęcia sukni ślubnych w internecie to nie zachwycaj się wyglądem każdej z nich. Pamiętaj, że to są profesjonalne sesje zdjęciowe i cała masa ludzi pracuje nad tym, żeby każde zdjęcie wyglądało idealnie!

 

Gdy idziesz do sklepu z sukniami ślubnymi, to może się okazać, że suknie ślubne, które oglądałaś w internecie wyglądają na żywo inaczej. To całkowicie normalne, jednak oprócz przypomnienia o tej ważnej kwestii chcę jeszcze poruszyć jeden ważny element. Mianowicie suknia ślubna powinna być przede wszystkim dopasowana do Ciebie i twojego rodzaju figury.

 

 

Oczywiście możesz w jakimś stopniu sugerować się modą i tym co obecnie jest „na topie”, jednak pamiętaj, że najważniejsze jest dopasowanie stroju do twojego wyglądu. Jeżeli podejmiesz odpowiedni wybór przeglądając kolekcje np. http://cloo.pl/kolekcje/ , będziesz wyglądała i czuła się pięknie w sukni ślubnej. A jeżeli chodzi o modę, to pamiętaj, że one czasem zmieniają się szybciej niż pogoda. Za kilka lat już nikt nie będzie pamiętał, że miałaś „niemodną” suknię ślubną. Chociaż szczerze wątpię, żeby ktokolwiek zwrócił na to uwagę w dniu ślubu.

 

Panna młoda w delikatnej, zwiewnej sukni ślubnej na sesji zdjęciowej

Panna młoda w delikatnej, zwiewnej sukni ślubnej na sesji

 

Natomiast dzięki temu, że wybierzesz taką suknię, która jest dopasowana do twojej figury to będziesz wyglądać oszołamiająco. Zarówno na żywo jak i na zdjęciach, które będziesz potem przeglądać za kilka i kilkanaście lat.

 

I na koniec jeszcze uspokoję Cię – nie ma znaczenia jaki masz rodzaj figury. Z pewnością znajdziesz suknię ślubną, w której będziesz wyglądać świetnie. Jedyny warunek, to taki by wybrać odpowiedni jej rodzaj, taki który jest dopasowany do twojego wyglądu.