Urządzenia kosmetyczne

 

Aby otworzyć salon kosmetyczny, należy się wyposażyć w niezbędne urządzenia do przeprowadzania zabiegów kosmetycznych. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

LASER IPL – jego główne zastosowanie to zamykanie naczynek krwionośnych. Poza tym również działa odmładzająco na skórę, redukuje przebarwienia oraz sprawia,że zmarszczki są mniej widoczne. Laser wykorzystuje technologię frakcyjną.

Kamienie do masażu – masaż z gorącymi kamieniami to idealne rozwiązanie dla osób, które czują się zmęczone. Masaż działa relaksacyjnie na całe ciało i człowiek czuje się po nim odprężony. Zatem warto wyposażyć się w nie wyposażyć.

Urządzenia do mikrodermabrazji – rodzajów tego typu urządzeń jest kilka, dlatego warto wybrać więcej niż jedno, aby w salonie mieć szeroką ofertę i klient dostał u nas usługę, którą potrzebuje. Mikrodermabrazja to stosunkowo tani zabieg, polegający na złuszczeniu starego naskórka. Skóra staje się odżywiona i promienna.

Urządzenia do zwalczania celluitu – celluit to problem niemal każdej kobiety, zatem warto zainwestować w takie urządzenia. Jeśli klient będzie zadowolony z efektów to będzie przychodził na kolejne zabiegi.